.

Co je vhodné si obleknout?

Černá barva znamená "hard" a je vhodná pro cokoliv (od bot až po čepici). U doplňkových barev ale nezapomeň, že každá něco znamená – žlutá (piss), modrá (fuck), červená (fist) apod.

.

V čem budeš "IN"?

Kůže

především černá – kožené kalhoty, bunda (křivák), košile, vesta a zejména výstroj každého správného kožeňáka: chapsy. Kůže je pružná, na omak podobna doteku nahého těla, jemná nebo naopak silná a pevná - tím jakou kůži zvolíš dáváš najevo jaký sex je ti vlastní.

Uniformy

vojenské, policejní, hasičské, námořnické nebo jiné. Všechny mají sexuální nádech, evokují dominanci, nadřazenost, příslušnost k stejnopohlavní izolované skupině, kde je k mezichlapskému sexu hodně blízko.

Guma a latex

prádlo, trička, chapsy, plynové masky. Guma nádherně voní, je hladká až kluzká, zvýrazňuje hezké tělo a je neprodyšná - tedy bránící odpařování potu. A sex se svěžím, čistým ale zpoceným chlapem, který voní a je na dotek kluzký... Bože to je něco!

Pracovní oděvy

kombinézy, pracovní boty, přilby apod. To je dostupný a přitom hodně rajcovní fetiš.  Zvláště pro milovníky dirty je tohle to pravé. A že se nosí naostro, to určitě není potřeba připomínat.

Doplňky

páskový kožený postroj, řemínky, obojky, kožené pouta, masky, řetězy, přesky, policejní pouta. Jsou hezké, chlapské a dávají tušit jaká sex tě s takovým chlapákem čeká.

Jeansy

riflové kalhoty, vesty, košile. Ale pozor - jsou džíny a "džíny" a ne ve všech budeš "in".

Skins

boty (military, Doc Martens, Rangers), jeansy (krátké nebo dlouhé, vyprané nebo bělené,  těsné), maskáče-městské METRO, polokošile, bomber, šle, vlasy vyholené nebo boky 1-3, vrch hlavy max 5-10 mm. Správný skin nenosí plnovous, knirek, barvené vlasy, koženou bundu.  

.

A co je naopak "OUT"?

"out" neboli naprosto trapny budeš v kožeňáckém klubu v bílém roláku, svetříku, kalhotech do zvonu nebo s kabelkou přes rameno. Nevhodné je i sportovní oblečení byť by bylo značkové - pokud to není tvůj specifický fetiš (fotbalový dres ale může být rajc).

Společenský oděv (oblek, sako, tesilové kalhoty. kravata) zde rovněž nemá co dělat. Platí ale něco podobného jak je psáno u sportovního oblečení - existuje tzv. kravaťácky fetiš, ale pozor - nic nehraj, pozná se to! :-)

 


Komunikace pomocí

barevných šátků

Barevným šátkem umístěným v levé nebo pravé kapse u kalhot můžeš dát signál o tom, jakého kamaráda bys rád poznal, nebo jak jsi orientován. Stačí jen vybrat tu správnou barvu a šátek nechat malinko čouhat z kapsy. Která je ta správná barva poznáš z následujícího přehledu.

je-li nošen

V LEVÉ KAPSE značí aktivní roli

 

je-li nošen

V PRAVÉ KAPSE značí pasivní roli

Mám rád velmi tvrdý sex - SM

 

Vydržím hodně, i dost tvrdý SM

Rád tě svážu, spoutám

 

Dám se svázat, spoutat

Udělám ti riming (vylížu ti prdel)

 

Mám rád riming

Mám rád anální sex (ošukám tě)

 

Nechám se ošukat

Mám piercing

 

Líbí se mi piercing

Rád si pohraju s tvými bradavkami

 

Mám rád hraní s mými bradavkami

Udělám ti piss

 

Nechám se pomočit

Mám tetování

 

Líbí se mi tetování

Mám rád vojenský dril - jako velitel

 

Mám rád vojenský dril - jako voják

Mám rád sex s výkaly - aktivně

 

Mám rád sex s výkaly- pasivně

Mám rád fisting (ruku v análu)

 

Dám si udělat fisting

Pokud si šátek uvážeš na krk, dáváš najevo, že máš rád aktivní i pasivní roli.